Bon Podarunkowy Fundacji Munus Cordis

slide2

Wychodząc naprzeciw bardzo licznej grupie osób w trudnej sytuacji materialnej i życiowej, przez którą to zmuszeni są do ograniczenia lub rezygnacji z zakupu leków Nasza Fundacja Munus Cordis przyjęła sobie za główny cel statutowy pomoc takim osobom poprzez dofinansowanie potrzebującym zakupu leków.
Wiele osób dotkniętych dziś ubóstwem, lub różnymi przeciwnościami losu nie jest w stanie kupić niezbędnych leków a nierzadko ratujących im życie. Poprzez Patronackie Apteki Fundacji Munus Cordis staramy się dotrzeć do najbardziej potrzebujących. Naszym celem jest nie tylko wspieranie tych osób, ale również promowanie idei pomocy bliźniemu. Uwrażliwienie społeczności lokalnej (nierzadko sąsiadów) na problemy ludzi ubogich, osób starszych, niepełnosprawnych i tych, którzy w danym momencie stanęli na zakręcie życia często bez jakiegokolwiek wsparcia. Poprzez działanie Fundacji Munus Cordis chcemy zwrócić uwagę na problem w dostępie do leków bardzo dużej rzeszy ludzi, co w konsekwencji prowadzi do zaniechania przez te osoby terapii i często dramatycznych skutków takiej decyzji.
Jak można starać się o dofinansowanie?
Wszelkie informację dotyczące sposobów udzielania pomocy przez Fundację Munus Cordis jak również niezbędne informację dotyczące pomocy możecie Państwo znaleźć w:
Regulaminie Udzielania Pomocy przez Fundację Munus Cordis lub poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Fundacji w Toruniu pod nr 56 477 59 06, +48 664 741 600 w godzinach od 9 – 16, bądź pisząc email na adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza misja

Fundacja Munus Cordis powstała z myślą o tych najbardziej potrzebujących, którym los nie był przychylny. Jeśli chcesz dołączyć do nas i podarować swoje serce dla innych zapraszamy do kontaktu.