Zostań darczyńcą

Fundacja Munus Cordis serdecznie zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które chciałyby w wybranej przez siebie formie włączyć się w realizowaną przez nas misję upowszechniania zdrowia w Polsce. Szczególnie cenne będą dla nas osoby, które swoją wiedzą czy doświadczeniem mogłyby wspierać nasze działania na rzecz promocji zdrowia. Gwarantujemy, że będziemy w stanie wypracować taki rodzaj współpracy, który przyniesie obopólne korzyści gwarantujące wzajemny rozwój.
Jeśli jesteś w stanie wesprzeć nasze projekty to skontaktuj się z nami, chętnie omówimy Twój pomysł, jeśli chcesz dokonać przelewu podajemy numer konta 83 1090 15 06 0000 0001 2597 72 40 w tytule przelewu prosimy o dopisek „Mój Dar Serca”.
Pamiętaj ze osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT).

Nasza misja

Fundacja Munus Cordis powstała z myślą o tych najbardziej potrzebujących, którym los nie był przychylny. Jeśli chcesz dołączyć do nas i podarować swoje serce dla innych zapraszamy do kontaktu.