Współpracują z nami

Firmy i instytucje, które wspierają działalność naszej fundacji.
slide3a

 


pharmastore Hurtownia Pharma Store to młody, nowoczesny, dynamicznie rozwijający się dystrybutor farmaceutyczny. Dzięki szerokim kompetencjom, doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, zapewniamy najwyższą jakość usług.
Naszym celem jest realizowanie potrzeb Klientów, polegające na oferowaniu produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów handlowych i natychmiast reagujemy na ich potrzeby.

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA PHARMA STORE
www.pharmastore.com.pl


gato-logo Może to właśnie w Toruniu rozpoczniesz swoją przygodę z tym sportem? W Centrum Wspinaczkowym Gato do dyspozycji oddane jest przeszło 500 m2 ścian do wspinaczki, w tym 18 stanowisk wspinaczkowych, big wall o wysokości 11m oraz dwie bulderownie. Na co dzień w Centrum Wspinaczkowym Gato trenują wielokrotne medalistki Pucharu Polski i Mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej. W CW Gato można wziąć udział w profesjonalnych treningach wspinaczki, jak również w zajęciach rekreacyjnych czy też zorganizować urodziny dla dzieci.

Centrum Wspinaczkowe Gato
www.gatowalls.com
www.wspinanie.com.pl

 


Fundacja Światło to bardzo prężnie działająca Organizacja w Toruniu. Swoją misję dedykuje osobom chorym oraz niepełnosprawnym. Organizuje szereg akcji propagujących współpracę z osobami chorymi. Wspiera nowatorskie rozwiązania w dziedzinie ochrony zdrowia, rehabilitacji. Dużą uwagę poświęca również edukacji społeczeństwa w temacie właściwego stosunku do osób kalekich.
Na co dzień w Fundacji pracuje sporo wolontariuszy, którzy stale wymyślają nowe projekty w ramach pomocy osobom cierpiącym, chorym, niepełnosprawnym.

Fundacja Światło: www.fundacja.swiatlo.org

 


Logo Kancelaria

Nowoczesna i dynamiczna Kancelaria Prawna specjalizująca się m.in. w prawie farmaceutycznym, której praca oparta jest na fachowej wiedzy i nowoczesnych, a często niekonwencjonalnych rozwiązaniach. W naszej pracy stawiamy na „profilaktykę prawną”. Wieloletnie doświadczenie wskazuje, że zapobiegać jest łatwiej niż leczyć. Bliska współpraca z nami pozwala szybko zauważyć, jak wielu problemów prawnych można uniknąć, jeśli wcześniej podda się sprawę krótkiej analizie prawnej.

    Kancelaria Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy
    www.oczkowski-wspolnicy.pl

Nasza misja

Fundacja Munus Cordis powstała z myślą o tych najbardziej potrzebujących, którym los nie był przychylny. Jeśli chcesz dołączyć do nas i podarować swoje serce dla innych zapraszamy do kontaktu.